به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
انتقال‌هاي بزرگ زيادي ممکن است در سال 2015 ميلادي رخ دهد.
در رشته ای که حداقل حدود ۵۰۰ میلیارد تومان گردش مالی دارد و عده زیادی از بازار آشفته آن مشغول سودجویی هستند طبیعی است، برخی برای آن که به مقاصد پلید خود برسند از هیچ کوششی دریغ نورزند.
با دومین گل زن برتر دربی ها
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، گفت: بازی دربی 6 تایی کاملا عحیب بود و حتی بازیکنان پرسپولیس نیز انتظار برد با این تعداد گل را نداشتند.
ناصر ابراهيمي در گفتگو با سخن:
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران، گفت: مسئولان فدراسیون فوتبال به خاطر ضعف هایی که دارند حاضر به کار با مربیان قوی نیستند و این را با اطمینان اعلام می کنم که این فدراسیون ضعیف ترین فدراسیون بعد از انقلاب است.
چه کسی مربی تیم امید می شود؟
مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان در صورت اخراج نلو وینگادا غرامت زیادی به این مربی پرتغالی پرداخت کنند.
مهدی مناجاتی در گفتگوی تفصیلی با سخن:
سرمربي اسبق تيم هاي پايه فوتبال ايران، گفت: مربيان خارجي بي كيفيت كه حتي در كشور هاي خود نتوانسته اند هدايت يك تيم محلي را برعهده بگيرند دليل اصلي افت فوتبال ايران در طول سال هاي گذشته بودند.
در گفتگو با کارشناسان مطرح شد
فوتبال پايه ايران در سال 93 يكي از تلخ ترين سال هاي تاريخ خود را پشت سر گذاشت و تمامي تيم هاي ما يكي پس از ديگري از گردانه مسابقات حذف شدند.
اسطوره هاي فوتبال ايران در طول سال هاي اخير به خاطر حفظ صندلي مديران غير ورزشي ورزش از بين رفته اند و كارنامه اي ناموفق داشته اند دلايل اين مسايل را در زير خواهيم خواند.
در پرسپولیس چه می گذرد؟
لیست کارلوس کی روش برای اردوی آماده سازی تیم ملی در پرتغال اعلام شد و تیم فوتبال پرسپولیس برای نخستین بار در تاریخ خود هیچ نماینده ای در این لیست ندارد که این مساله جای سئوال های زیادی را برای هواداران و کارشناسان فوتبال به وجود آورده است.
مسعود اقبالی در گفتگو با سخن:
مدرس كنفدراسيون فوتبال آسيا، گفت که مديران غيرورزشي به دليل عدم شناخت از ورزش باعث افت ورزش و فوتبال كشورمان شده اند.
چند رسانه ای
پر بحث ترین