به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
هنر یک خلبان ایرانی در فرود آوردن هواپیمای دچار نقص فنی شده با یک موتور بار دیگر نشان داد مشکل موضوعاتی مانند صنعت هوایی را باید در عدم توان مدیریتی استفاده کننده از افراد توانا دانست.
پس از آنکه چند پرواز امروز شرکت هواپیمایی ایران ایر (مانند پرواز تهران به بوشهر و پرواز تهران به مشهد) بعد از چندین ساعت تاخیر، لغو شد و سرگردانی مسافران را در فرودگاه رقم زد، تاخیر طولانی در یکی از پروازهای ورودی این شرکت به کشورمان کاری کرد که اتفاقی کم سابقه به وقوع بپیوندد.
در این نامه تاکید شده است که با توجه به اینکه در حال حاضر برنامه تورهای به مقصد آمریکا در خارج کشور طراحی و اجرا می شود، جلوگیری از اجرای آن بی ثمر و بی نتیجه است و بهتر است سازمان میراث فرهنگی از هرگونه دخالت در اجرا و تبلیغ این تورها خودداری کند.
عمر مفید ساختمان های ایران کمتر از کشورهای صنعتی است، یکی از دلایل کم بودن عمر مفید ساختمان ها در کشور، پایین بودن کیفیت و عدم مرغوبیت مصالح ساختمانی عنوان شده است.
پس از گذشت یک ماه از حادثه اسیدپاشی در اصفهان هنوز سایه اسیدپاش‌ها بر سر مردم سنگینی می‌کند و تلاش ناجا و نیروهای امنیتی برای شناسایی عاملان اسیدپاشی همچنان ادامه دارد.
بالا رفتن آمار خودکشی در جامعه را بسیاری از تحلیلگران منبعث از مشکلات اقتصادی و برخی نیز به دلیل سست شدن پیوندهای خانوادگی می دانند.
واکاوی دلایل نمایش ثروت در شبکه های اجتماعی؛
در دهه‌ی اخیر، با وجود رسانه‌های جمعی پرمخاطب مانند تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی، فخرفروشی با پوشاک مد روز، خرید ماشین‌های گران‌قیمت ...
با وجود هشدارهای متعدد به جوانان در مورد خطرات زیانبار استفاده از قلیان، بسیاری این هشدارها را شوخی می گیرند و بی توجهی مسئولان امر نیز داستانی تکراری شده است.
جعفری دولت آبادی:
ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه حوزان و خزایی در محل دادسرای انقلاب برگزار شد.
در فصل سرما، حوادث ناشی از وسایل گاز سوز به شدت افزایش می یابد، که مهم ترين عامل بروز اين نوع حوادث، غفلت و ناآگاهي مردم است. اين در حالي است كه بارها از سوي كارشناسان در اين خصوص هشدار داده شده، اما ظاهرا چون اين «قاتل پنهان» غيرقابل حس و بي بو و بي رنگ است، افراد، كشنده بودن آن را باور ندارند.
پر بحث ترین