به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
یادداشت
تذکاری بر راهبرد گسترش کمی مراکز آموزش عالی
شتاب 100-0 آن 4.7 ثانیه است که می تواند در حداکثر سرعت خود کلیومتر شمار را به عدد 250 برساند؛ همراه با قدرتی معادل 306 اسب‌ بخار و 380 نیوتن‌متر گشتاور.
گرنکابریو خودرویی منحصر بفرد که می توان در پشت فرمان آن رانندگی را به معنای کامل و واقعی تجربه کرد. این خودرو در 2 مدل به بازار عرضه شده است.
اكنون در دنياي تلفن همراه رقابت بسيار شديدي وجود دارد. بخشي از اين رقابت به سيستم عامل گوشي ها مربوط مي شود كه در اين ميان سيستم عامل اندرويد (android) و آي او اس (IOS) رقباي سرسخت يك ديگرند.
از جمله آیات شگفت انگیز پروردگار که سالهاست موجب بهت و حیرت انسانها می شود آذرخش و یا همان رعد و برق است که آثاری عجیب و ناشناخته بر زمین و زندگی انسان ها بر جای می گذارد.
به تازگی کمپانی مرسدس بنز از اتومبیل جدیدی رونمایی کرده که قرار است جانشین مدل SLS شود.
کمپانی مرسدس بنز که یکی از شرکت‌های بزرگ خودرو سازی تاریخ است هر ساله با ارائه اتومبیل های جدیدی تحولی را در این صنعت ایجاد می کند. این کمپانی امسال با مدل جدیدی بنام S600-Guard سطح جدیدی از امنیت را در برابر حملات بالستیک ارائه کرد.
... بعيد نيست که يافته‌های جديد به معنای آن باشد که همچنان که نئاندرتال‌ها توسط انسان‌های تازه‌وارد از سرزمين‌های خود بيرون رانده می‌شدند برخی از فن‌آوری‌های مورد استفاده آنها را نيز کسب کرده باشند.
فردی با مدرک کارشناسی ارشد برای روسای دانشگاه ها تصمیم گیری می کند
انتصاب محمدعلی نجفی به سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط حسن روحانی دارای تناقض های چندی است. انتخاب فردی با مدرک کارشناسی ارشد، بر مسند یکی از مهمترین وزارت خانه های کشور که اکثر معاونین و کارکنان آن جزء اساتید و هئیت علمی دانشگاه ها هستند؛ به چه خاطر بوده و چه پیامی دارد.
حجت الاسلام سید ابومحمد مرتضوی رئیس دبیرخانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور هدف اصلی این همایش را حفظ و تقویت ارتباط نظام با نخبگان، اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور دانست و گفت:‌ ما تلاش داریم که ارتباط خود را با این دانشجویان حفظ کنیم.
برای مثال اگر شما متولد دوم جولای 1990 باشید، سن شما برحسب روز (مشاهده شب و روز) و سال ( چرخیدن سیاره به دور خورشید ) در سیارات دیگر منظومه شمسی به صورت زیر در می آید:
پر بحث ترین