به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
بیانیه پایانی نشست سراسری کانون دانشگاهیان ایران اسلامی/
دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در روز اول اسفند ماه 1393 در تهران گرد هم آمدند و پس از بررسی و تبادل نظر در باره اوضاع و شرایط سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی حاکم بر ایران، منطقه و جهان نقطه نظرات و مواضع خود را به شرح زیر اعلام می دارند:
حامی انجمن حجتیه:
رسول جعفریان، از محققین و نویسندگان حوزه، در وبلاگ خود نقل قولی از یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی را منتشر کرد.
روزهای پایانی دی ماه (26 دی ماه93) بود که باراک اومابا،‌ رئیس جمهور ایالات متحده و دیوید کامرون،‌ نخست وزیر بریتانیا، در یک کنفرانس مشترک پیرامون پرونده هسته ای ایران سخنرانی کردند.
روزنامه آرمان روابط عمومی در شماره هفتم بهمن ماه، عکس یک خود را به وزیر بهداشت دولت یازدهم، دکتر قاضی زاده هاشمی اختصاص داد.
پس از سخنرانی آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان، در گردهمایی "ستاد های سراسری دهه فجر انقلاب اسلامی" که روز شنبه (4 بهمن 1393) برگزار شد، موج بامزه ای از به اصطلاح انتقادها، نسبت به بخشی از سخنرانی آیت الله جنتی که به موضوع رفع حصر سران فتنه پرداخته بود، به راه افتاده است.
حقایقی در باره هارپ
شواهد زیادی از طرف دانشمندان مستقل ارائه شده است که نشان می دهد ایالات متحده با استفاده از سلاح های جدید به دنبال ایجاد خشکسالی با استفاده از تغییرات آب و هوایی و ایجاد نسل کشی های آرام در ایران است و آنرا به مانند تحریم و کاهش قیمت نفت به کار می برد.
در به در کوچه های ژنو!
پس از عملیات مشکوک و تروریستی پاریس، که همچنان بسیاری از ابعاد آن نامکشوف مانده، و به راه افتادن موج جدیدی از اسلام هراسی در فرانسه و اروپا، که به توهین های زنجیره ای و راهپیمایی های به اصطلاح ضد تروریستی منجر شد، محمدجواد ظریف در سفری غیر عرف به فرانسه سفر کرد.
براساس خبری که ساعاتی پیش سردبیر روزنامه صهیونیستی هاآرتص در حساب کاربری خود در توئیتر از قول کانال 1 تلویزیون این رژیم منتشر کرده، تل‌آویو انتظار دارد توافق هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 ظرف چند هفته آینده اتفاق بیفتد.
آیا کسی جنایت بیوتروریستی دولت فرانسه علیه ملت ایران را به خاطر می آورد؟ کدام جنایتکار ویروس اچ آی وی (HIV) را به ایران منتقل کرد؟
گزارش آماری موسسه ی Henley & Partners از ایران:
در دولتی که منتقدین مدعی اند عزت و احترام از پاسپورت ایرانی برداشته شده بود، 9 کشور به کشورهایی که می توان بدون روادید به آنها سفر کرد اضافه شد. این در حالی است که دولت نهم و دهم هیچگاه ادعا نکرده بود عزت و احترام را به پاسپورت ایرانی برمی گرداند!/ در سال 2013 اگرچه ایران توانسته بود 3 کشور دیگر را به فهرست کشورهایی که از مسافرین ایرانی طلب روادید نمی کردند اضافه کند.
چند رسانه ای
پر بحث ترین