به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
گزارش
با حضور عباس سلیمی نمین، علی گنجیان، اسدالله کبریایی، جهانگير الماسي، شبیری و رجبي برگزار شد
به مناسبت 15 شوال سالروز وفات حضرت عبدالعظيم حسني (ع)
با توجه به تاریخ و افسانه های موجود در جهان ، نسل بشر به زمان ریزش بزرگی نزدیک می گردد که شاید بتوان قیامت را برای آن نام گذاشت برای پی بردن به علت این عامل لازم است بحث های گوناگونی را مطرح کنیم.
علیرضا گودرزی
حقیقت جهان امروز بیانگر واقعیت وعده شیطان بوده و با بررسی کلیه جوامع در جهان شیطان در نزدیکی وعده خود قرار گرفته است. سرچشمه همگی این مسائل در تاریخ بشر از زمانی شکل می یابد که واژه دیگری بنام ایمان کمرنگ شد.
علیرضاگودرزی
نسانس پایه و زمینه اختلافات طبقاتی را تشدید کرده و آغازگر ریزش مذهب از آن دوره به بعد است با بررسی تاریخ بوجود آمده در رنسانس و نحوه زندگی از آن دوره به بعد می توانیم به این نتیجه رسید که رنسانس زمینه ای برای نفوذ و گسترش افکار شیطانی با لباسی زیبا و جذاب به نام هنر بوده است.
علیرضا گودرزی
فقر مهمترین عامل برای شکل گیری طبقات در اجتماع است. فقر ظهور کمی ها و کاستیهای اجتماعات را نشان می دهد و بیانگر نبود موازنه ثروت در بنیادهای اجتماعی است. تاریخ نشان می دهد همیشه فقر عاملی برای به استثمار درآمدن و اسارت وعاملی برای شیوع فساد در اجتماعات بوده است وبیان کننده تلخ ترین واقعیات جهان و هستی است.
علیرضا گودرزی
ما آزاد و ساده پای به زندگی می گذاریم و در نهایت نیز آزاد از جهان خواهیم رفت. در زمان تشکیل هر ذره ای روح شکل گرفته است پس برای داشتن روحی زیبا محتاج به عشقی زیبا باشیم. وجود هریک از ما انسانها مستلزم و ملزم به داشتن جاذبه ای به نام عشق است، عشقی که با درهم فرورفتن دو روح ساخته می شود.
رهبر معظم انقلاب در پیام خود به مناسبت درگذشت آیت الله مهدوی کنی به نکته ای اشاره فرمودند که بسیاری از فعالان سیاسی از آن بی بهره هستند.
موسسه ی مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری روز دوشنبه –چهاردهم مهر ماه- سمینار بین المللی «پویایی جمعیت در کشورهای اسلامی» را برگزار کرد.
با بررسی ریشه و تاریخ و اولین معاملات در جهان، ایجاد ابتدایی ترین بازارهای مالی به قوم و مردمی روبرو می شویم که بنی اسراییل نام دارد. اولین تاریخچه طلا، زر و زرگران به تمدن بین النهرین و قوم بنی اسراییل و فراعنه و یهودیان جهان باز می گردد و نشان می دهد که شبکه های مالی بوجود آمده در حال حاضر تاریخچه خود را از سرزمینی و قومی عجیب به نام بنی اسراییل بدست آورده اند.
رمزگشایی از یک تحریف بزرگ تاریخی(بخش دوم و پایانی)
نشست نقد کتاب «انقلابی اسلامی در غرب» نوشته ایگناسیو اولاگوئه با حضور کارشناسان برجسته ای مانند عباس سلیمی نمین، علی گنجیان، حجت الاسلام و المسلمین اسدالله کبریایی، جهانگير الماسي، شبیری و رجبي در شبکه خبری سخن برگزار شد.
"مفضل" از امام صادق(ع) اجازه می‌خواهد تا آنچه او می‌فرماید، بنویسد. درس‌ها در چهار جلسه به پایان می‌رسد که در آن‌ها، "علوم طبیعی" در سایه "علم توحید" توسط امام(ع) بیان می‌شود. علومی چون پزشکی، فیزیولوژی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، جانورشناسی، نجوم، هواشناسی، معدن‌شناسی، گیاه‌شناسی، شناخت آفات و برخی علوم عقلی و نظری.