به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دو شهروند مشهدی به دلیل اختلاف مالی با یک موسسه مالی ظهر امروز با رساندن خود به پشت بام در قبال دریافت طلب خود این موسسه را تهدید به خودکشی کردند.


به گزارش سخن، دو مرد ۳۱ و ۳۲ ساله که ظهر امروز برای دریافت سپرده خود به یک موسسه مالی و اعتباری واقع در میدان جانباز مشهد مراجعه کرده بودند پس از ناامیدی از وصول طلب خود با حضور در پشت بام این موسسه تصمیم به خودکشی گرفتند.

تصمیم به خودکشی این دو شهروند مشهدی ظهر امروز علاوه بر ایجاد ترافیک سنگین در خیابان های منتهی به میدان جانباز موجب دخالت نیروهای سازمان اتش نشانی، اورژانس اجتماعی و همچنین نیروهای انتظامی شد.

با اعلام شهروندان حاضر در صحنه و امداد از سازمان آتش نشانی برای نجات این دو شهروند نیروهای سازمان آتش نشانی با حضور در محل نسبت به استقرار تشک نجات اقدام کردند.

مدیر حوزه دو سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در این رابطه به مهر گفت: همزمان با استمداد کمک نیروهای ایستگاه های ۳ و ۷ در کمتر از مدت ۱۰ دقیقه به همراه نردبان و دو تشک نجات در محل حاضر شدند.

مجید شادی بیان کرد: با مداخله نیروهای این سازمان و همچنین اورژانس اجتماعی در نهایت مقارن ساعت ۱۴.۴۴ دقیقه ظهر امروز این دو فرد توسط تیم امداد و نجات به پایین انتقال داده شده و تحویل نیروهای انتظامی شدند.

 در هفته گذشته نیز یک شهروند دیگر مشهدی به دلیل اختلاف مالی با همین موسسه در طبقه هفتم این موسسه دست به خودکشی زد که با مداخله نیروهای امداد و نجات و نیروهای انتظامی فرجامی نداشت.

اختلافات مالی سپرده گذاران مشهدی با موسسات مالی و اعتباری و همچنین شرکت های سرمایه گذاری در طی ماه گذشته شهر مشهد را با اعتراضات متعدد همراه کرده است.
مشرف
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: