به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دختر ۱۸ ساله‌ای که با همدستی پسر مورد علاقه‌اش نقشه آدم ربایی خودش را کشیده بود دستگیر و همدستان خود را به پلیس معرفی کرد.


به گزارش سخن، سرهنگ حجت نیک مرام فرمانده انتظامی مشهد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اعلام شکایت خانمی مبنی بر مفقود شدن دختر جوانش تحقیقات پلیسی در این رابطه آغاز شد.

سرهنگ نیک مرام افزود: این زن اظهار داشت که دخترش حدود ۱۰ روز قبل از خانه خارج و مفقود شده است و نیز اطلاعاتی در مورد فرد نا‌شناسی که ادعا کرده دختر او را ربوده و درخواست مبلغ سه میلیون تومان در قبال آزادی فرزندش داشته در اختیار پلیس قرار داد.

وی ادامه داد: مامورین کلانتری سیدی با تحقیقات گسترده و پی گیری سرنخ‌های موجود، متهم پرونده که در قرار با مادر دختر جوان قصد داشته مبلغ مورد نظر را نقد کند چهره زنی و مورد شناسایی قرار دادند.

فرمانده انتظامی مشهد اظهار داشت: پلیس با هماهنگی مقام قضایی مخفیگاه این متهم را در بلوار طبرسی شمالی مشهد بازرسی کرد که در این عملیات دختر جوان به همراه پسر جوان و مرد دیگری که همدست آن‌ها بود، دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: دختر جوان در بازجویی‌های به عمل آمده اعتراف کرد مادرش اصرار داشت او با پسر خاله‌اش ازدواج کند اما چون به فرد دیگری علاقمند بود با همدستی این پسر جوان نقشه آدم ربایی را کشید تا از مادرش انتقام بگیرد.

سرهنگ نیک مرام خاطر نشان کرد: در پی این اعترافات صریح، سه متهم پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: