به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدتی است که سایت های زنجیره ای منتسب به جریان فتنه، با پیش کشیدن موضوع جریان تروریستی وهابیت سلفی، بحث به راه افتاده احتمالی داعش داخلی را کلید زده اند.

سخن، گروه سیاسی: در آخرین مورد، یکی از سایت های افراطی نزدیک به جریان حامی دولت، در مطلبی با عنوان " هشدارهای پیاپی نسبت به تشکیل پدیدهٔ «داعش» در ایران!" با بازخوانی برخی اظهارنظر ها، علی الخصوص سخنان وزیر اسبق اطلاعات، علی یونسی، سعی در القای چنین موضوعی دارند.

این سایت در بخشی از این گزارش با بازنشر نظرات هاشمی رفسنجانی در بهمن ماه 1392 می نویسد: اواخر بهمن ماه گذشته، آیت الله هاشمی‌رفسنجانی هم طی سخنانی گفته بود: «بعضی‌ها براساس یک تفکر غلط و با عنوان «ولایتیون» هرگونه مبارزه علیه رژیم پهلوی را تلاش برای برافراشتن پرچم ضلال در زمان غیبت می‌دانستند. این گروه آن‌قدر در افکار خود پافشاری می‌کردند که مبارزین را تحقیر و اخبار امام (ره) را سانسور و بایکوت می‌کردند و حتی می‌گفتند جواب خون کشته شدگان در مبارزه را چه کسی خواهد داد.» او با اشاره به آنچه که «فرصت‌طلبی» این افراد می‌نامید تاکید کرده بود: «پس از پیروزی انقلاب و مخصوصاً بعد از رحلت امام (ره) به گونه‌ای حرف می‌زنند و ادعا می‌کنند که اگر سابقه آن‌ها در تاریخ روشن نبود، چه بسا مردم و مبارزین را متهم به همراهی با رژیم پهلوی می‌کردند که الان گاهی چنین نیز می‌کنند.» اما: «وقتی مردم آگاه شوند، کار برای متحجرین و افراط‌گرایان سخت‌تر می‌شود.»

اگرچه این دست اظهار نظرها در ماه های گذشته به طور متناوب از سوی حامیان دولت برای منکوب کردن منتقدان مطرح شده است، اما بازگشت به چند سال پیش از این، نشان میدهد این جریان داخلی، با همه قوا از "ارتش آزاد سوریه" حمایت معنوی کرد و دولت قانونی سوریه را تروریست و غیر قانونی نامید.

اما نگاهی به آبشخور یکسان جریان داخلی فتنه و تروریست های تکفیی داعش، نشان میدهد نقطه اشتراک این گروه ها، چه در داخل و چه در خارج، دقیقا نظام سلطه جهانی و سرویس های جاسوسی کشورهای آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و دلارهای نفتی سعودی است، همان هایی که در سال 88، به کمک داعشی های داخلی، آراء مردم و قانون را برنتافتند و ایران را به صحنه زد و خوردهای خونین تبدیل کردند.

بجاست سیستم های امنیتی با رصد اینگونه القائات و تحرکات، فتنه را در نطفه خفه کنند، چراکه دم زدن از "جنگ داخلی"، "داعش داخلی" و ... نمی تواند بدون عقبه و برنامه باشد.

برچسب ها: داعش ، سخن ، 88
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: