به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به تازگی یکی از زندانیان فتنه 88 با ارسال پیغامی به هاشمی رفسنجانی از وی برای حضور در انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان دعوت به عمل آورده است.

سخن، گروه سیاسی: مصطفی تاجزاده، به عنوان یکی از اصلی ترین حلقه های محرک فتنه گران در سال 88، به هاشمی پیغام داده که " نگران به گروگان گرفته شدن پرونده مهدی هم نباشید. حداکثر مدتی به زندان می آید و آب دیده می‌شود و برمی‌گردد."

فرد یاد شده که جزء نفرات امنیتی فتنه سبز محسوب می شود در بخش دیگری از پیغام خود به هاشمی می گوید: خبرگان انتخابی جز ریاست شما ندارند، نگذارید تا فرد مورد نظر آقای جنتی و مصباح ریاست خبرگان را به دست گیرد.

وی در بخش دیگری از توصیه های خود به حسن روحانی هشدا میدهد که از صدا و سیما غافل نشود! چراکه به گفته او، همه تلاش شان این است که ثابت کنند از زمانی که دولت تدبیر و امید بر سر کارآمده گرانی بی‌داد می کند، واردات کمر تولید داخلی را شکسته، واحدهای تولیدی یکی پس از دیگری تعطیل می‌شوند و دولت به فکر مشکلات و معیشت مردم نیست یا توان برطرف کردن مشکلات را ندارد.

گفتنی است، مصطفی تاجزاده با سوء استفاده از رافت نظام، به طور منظم، برنامه ریزی شده و بصورت هفتگی، به واسطه همسرش، بخشی از جریان عملیات روانی علیه نظام را از درون زندان اوین هدایت می کند.

برچسب ها: تاجزاده ، سخن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: