به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۴۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: آنچه الآن بیشتر برسر زبان‌هاست بحث ریاست آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در خبرگان است؛ من فکر می‌کنم خبرگان به نتیجه خوبی برسد و تصور می‌کنم بر روی آقای هاشمی شاهرودی توافق اکثریت وجود داشته باشد.

به گزارش سخن، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز تهران، در خصوص اظهارات هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر اینکه اگر فرد ناصالح برای ریاست مجلس خبرگان رهبری کاندیدا شود، من نیز کاندیدا می‌شوم، گفت: مطلبی که آقای هاشمی‌رفسنجانی درباره ناصالح گفته، معتقدم که واژه ناصالح باید تفسیر و معنی شود و باید گفته شود که ناصالح از نظر آقای هاشمی‌رفسنجانی یعنی چه؟

وی ادامه داد: ما در خبرگان فرد ناصالح با آنچه در جامعه و حوزه فرهنگ عمومی این اصطلاح معنی می‌شود، نداریم، یعنی نمایندگان خبرگان همه صالح و آدم‌های خوب، عادل، متدین، فاضل، مجتهد و ولایت‌مدار هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه ما تعبیر ناصالح را در مورد خبرگان رهبری نارسا می‌دانیم، افزود: حداقل آقای هاشمی‌رفسنجانی باید توضیح می‌داد که مرادش از ناصالح چیست و آیا منظورش این است که ناصالح برای مدیریت هستند، یعنی ریاست خبرگان رهبری را نمی‌توانند اداره کنند، بنابراین این با تعبیر ناصالح خیلی سازگاری ندارد.

حجت‌الاسلام تقوی یادآور شد: به هر حال مجموعه‌ای هستند که آقای هاشمی‌رفسنجانی ممکن است آنها را برای ریاست خبرگان رهبری قبول نداشته باشد و با آنها اختلاف نظر دارد و عده‌ای نیز هستند که آقای هاشمی را قبول ندارند. به هر حال در خبرگان این نگاه وجود دارد و باید منتظر آینده بود.

وی خاطرنشان کرد: آنچه الآن بیشتر برسر زبان‌هاست بحث ریاست آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در خبرگان است؛ من فکر می‌کنم خبرگان به نتیجه خوبی برسد و تصور می‌کنم بر روی آقای هاشمی شاهرودی توافق اکثریت وجود داشته باشد.
الف
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: