به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
یکی از نشریات اصلاح طلب که بواسطه یکی از محکومان فتنه 88 اداره می شود، در خبری پر شائبه مدعی شد یکی از سران قوای سه گانه در دوره های قبل، تحت تعقیب و بررسی قوه قضائیه قرار گرفته است.

سخن، گروه سیاسی: یکی از نشریات اصلاح طلب که بواسطه یکی از محکومان فتنه 88 اداره می شود، در خبری پر شائبه مدعی شد یکی از سران قوای سه گانه در دوره های قبل، تحت تعقیب و بررسی قوه قضائیه قرار گرفته است.

این هفته نامه در شماره 26 خود مدعی می شود: اخباری از رسیدگی به پرونده «یکی از مقامات عالی‌رتبه قوای سه گانه در دوره احمدی نژاد» به گوش می رسد.

این هفته نامه در ادامه گزارش خود می افزاید:

اطلاعات به دست آمده از اسناد و شواهد موجود حاکی از آن است که در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، ۱۲۰ میلیارد تومان از بودجه هلال احمر برداشت شده است که ۱۰۵ میلیارد تومان آن برای خرید موتورهواپیما اختصاص یافته و مبلغ ۱۵ میلیارد تومان آن در اختیار این شخص جهت مصارف فرهنگی درعتبات عالیات قرار گرفته است. ظاهرا دستگاه‌های نظارتی در پی دریافت اسناد و مدارک این هزینه هستند. گفته می‌شود تاکنون تنها درحدود ۴۰۰ میلیون تومان اسناد مصرف این مبلغ از سوی این شخص ارائه شده است.

شنیده های خبرنگار سخن آنلاین از این حکایت دارد که با نزدیک شدن به زمان برگزاری اجلاس یکی از مجالس مهم کشور، حجم انبوهی از بداخلاقی ها و پرونده سازی ها "علیه رقبای احتمالی" یکی از روسای مجامع کشور که برای ریاست آن مجلس عزم جدی کرده، در حال شکل گیری است.

برچسب ها: سران قوا ، سخن ، شایعه ، فتنه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: