به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
علی یونسی:
با اینکه هنوز مدت زیادی از سخنان حاشیه ساز دستیار ویژه رئیس جمهور در امور قومیت ها و اقلیت ها نمی گذرد، وی سخنانی ضدامنیتی و خطرناک را دوباره بر زبان جاری ساخته است.

سخن، گروه سیاسی: علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت اصلاحات که در فتنه 88، جزء حامیان حرکت های افراطی تیم میرحسین موسوی به حساب می آمد، در سفر به شهر قزوین، مدعی شد: در وضعیت کنونی کشور ملت ایران باید با حمایت از رهبری و دولت تدبیر و امید صحنه را برای پیروزی در مذاکرات آماده کند و با حفظ وحدت تلاش هایی را که برای جنگ داخلی صورت گرفته است بی نتیجه بگذارند.

وی در ادامه می افزاید: در دوره 8 ساله رئیس جمهور پیشین موضوع اختلاس نهادینه شد و اختلاس تنها به مباحث مالی ختم نشد بلکه اختلاس‌ها عزت ملت ایران را نیز شامل شد.

یونسی در بخش دیگری از سخنان خود می گوید: مبارزه‌ای که ما در آن قرار داریم سخت تر از مبارزه قبل از انقلاب است چرا که در آن زمان صف های حق و باطل مشخص بود ولی متاسفانه در حال حاضر افرادی هستند که با لباس انقلاب وارد صحنه شده اند و بر علیه امام خمینی (ره) فعالیت می کنند که مقابله با ایشان به دفعات سخت‌ تر از مبارزات قبل از انقلاب است.

وزیر اسبق اطلاعات در پایان با برگرداندن انگشت اتهام به سوی محمود احمدی نژاد و حامیانش، مدعی می شود: این جریان انحرافی ادامه دهنده راه خوارج در زمان صدر اسلام است و با خارج شدن از راه عقل به مسیر حدیث روی آوردند!

جریان انحرافی، کلیدواژه ای بود که برای اولین بار توسط هاشمی رفسنجانی برای حمله به محمود احمدی نژاد و دولت و حامیان وی مطرح شد.

دقیقا مشخص نیست به چه دلیل علی یونسی چنین اتهام سنگین و عجیبی را متوجه رئیس جمهور سابق و حامیان وی می کند، اما این روند در هفته های اخیر به یک رویه عمومی در جریان رسانه ای و شخصیت های اصلاح طلب و حامی دولت تبدیل شده است.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
بچه دهاتي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
1
0
1- عجب گيري افتاده اين احمدي نژاد! يك عده مي گن دچار اخباري گري شده ؛ يك عده مي گن عقل رو ول كرده و به مسير حديث رو آورده ؛ يه عده ميگن اومانيسته ؛ يه عده مي گن حجتيه اي ؛ يه عده مي گن اهل عرفانه ؛ بابا يه نفر تكليف اين بنده خدا رو روشن كنه !
2- و اما بحث شيرين اختلاس و نهادينه شدنش ؛ راستي موسسه توسعه فرهنگ وهنر هم جزو مصاديق نهادينه شدن اختلاس محسوب مي شه؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
1
0
همین اظهارات و مواضع ادمی با ماهیت یونسی برای حقانیت احمدی نژاد و حامیان وی کافیست. همانطوریکه مخالفت و اظهارات بنی صدر و منافقین علیه شهید رجایی و شهید بهشتی برای حقانیت ان عزیزان کافی بود .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: