به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ادعای مضحک یک نماینده حامی دولت:
داريوش قنبري گفت: آقاي روحاني تاکنون در حوزه اقتصادي موفق عمل کرده و توانسته تورم و رکود را بخوبي کاهش دهد و در حوزه سياست خارجي هم عملکرد موفقي داشته است.

به گزارش سخن آنلاین، داريوش قنبري، عضو شوراي مرکزي حزب مردمسالاري در گفتگو با خبرگزاري آريا درباره عملکرد روحاني ،گفت: آقاي روحاني تاکنون در حوزه اقتصادي موفق عمل کرده و توانسته تورم و رکود را بخوبي کاهش دهد ايشان همچنين در حوزه سياست خارجي هم عملکرد موفقي داشته است خصوصا باتوجه به نتايجي که تاکنون از مذاکرات هسته اي به دست آمده و درآينده نيز اين موفقيت ها افزايش خواهد يافت بي ترديد ميزان محبوبيت آقاي روحاني نيز بيشتر مي شود.

اين نماينده مجلس هشتم درباره نتايج نظر سنجي يک موسسه آمريکايي که از کاهش 14درصدي محبوبيت روحاني خبر داده، گفت: موفقيت هاي آقاي روحاني در يک سال اخير عکس اين نظرسنجي را نشان مي دهد درواقع نوع نگاه تهيه کنندگان نظرسنجي ها و جامعه آماري که آنها ارائه مي دهند گوياي آن است که اين نظرسنجي ها داراي ايرادات علمي است و به همين دليل مبناي دقيق و علمي ندارند بنابراين ما نمي توانيم در تحليل هايمان به اين نظرسنجي ها استناد کنيم چراکه واقعيت جامعه ايران چيزي خلاف آن را نشان مي دهد.

وي در واکنش به اظهارنظر سياسيون درباره عدم موفقيت روحاني در انتخابات آتي گفت: بعيد نيست که بين افراطيون ايران و موسسه آمريکايي که معتقدند روحاني ديگر راي نمي آورد ارتباطي وجود داشته باشد. اينها با اين نظر سازي ها به دنبال مساعد کردن فضاي داخل به نفع خودشان هستند.

این سخنان در حالی بیان می شود که اسناد حمایت علنی و همه جانبه اجنبی ها از طیف های مختلف اصلاح طلبان بر احدی پوشیده نیست.

قنبري در ادامه این مصاحبه اظهار داشت: اصولگراياني که از عدم موفقيت روحاني سخن مي گويند آرزوي خود را بيان مي کنند نه واقعيات جامعه را. قطعا باتوجه به عقلانيتي که دولت فعلي در پيش گرفته آقاي روحاني در انتخابات رياست جمهوري آينده نيز پيروز خواهد شد.

وي تاکيد کرد:ازآنجايي که اين افراطيون در بين مردم و هم طيفانشان جايگاهي ندارند بنابراين تلاش مي کنند با چنين تحليل هايي فضا را به نفع خود تغيير دهند و نظر مردم را جلب کنند در حالي که مردم ديگر گول اين افراد را نخواهند خورد.

اگرچه تا انتخابات سال آینده مجلس هنوز یک سال زمان باقی است، اما افراطیون حامی دولت، سعی دارند به هر نحو ممکن خود را پیروز انتخابات جلوه داده و از هم اکنون رقیب را در موضع شکست خورده نشان دهند. این همان روشی بود که در سال 88 باعث به وجود آمدن خسارات فراوان مادی و معنوی برای کشور و انقلاب اسلامی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: