به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صادق خرازی، در جلسه اولین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان (پنج شنبه 7 اسفند)، با حمله به دوران هشت ساله زعامت محمود احمدی نژاد بر دولت، گفت: توسعه سیاسی یعنی اقتداری که ایران در دوره‌ی اصلاحات داشت هیچ دوره‌ای نداشته است.

سخن، گروه سیاسی: صادق خرازی که می کوشید با ظاهرسازی خود را از فتنه جدا نشان داده و با پرچم ندا زمینه بازگشت اصلاح طلبان را به قدرت را فراهم کند به یکباره چهره واقعی خود را نشان داد، وی در جلسه اولین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان (پنج شنبه 7 اسفند)، با حمله به دوران هشت ساله زعامت محمود احمدی نژاد بر دولت، گفت: توسعه سیاسی یعنی اقتداری که ایران در دوره‌ی اصلاحات داشت هیچ دوره‌ای نداشته است. ما در آن زمان قطعنامه‌ها را کاغذ پاره نمی‌دانستیم. درد ما این بود که کشور را با شعارهای بی‌محتوا و فریبنده و حرکت‌های پوپولیستی کسانی تصاحب کردند که به فکر ایران نیستند.

خرازی ادامه داد: ما تجربه ابر سیاهی که هشت سال بر این کشور سایه انداخت را داریم و آن به این دلیل بود که ما در حق خودمان متفق نبودیم. وی با تأکید بر اینکه آنان بر باطل خود متفق بودند، تصریح کرد: این مصیبت که هنوز سایه آن در کشور مشاهده می‌شود و طی سال‌های سال اثرات آن از کشور پاک نخواهد.

رئیس هیأت مؤسس حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: آنها (احمدی‌نژاد) کشور را به راحتی تصاحب کردند و با شعارهای آتشین، آسمان‌کوب، بی‌محتوا، فریبنده و با حرکت‌های پوپولیستی کشور را به دست گرفتند. خرازی با بیان اینکه حرف ما همانند حرف دیگر اصلاح‌طلبان است، گفت: ما معتقدیم که آزادی و دموکراسی دو بال جمهوری اسلامی است و کسی نمی‌تواند آن را نفی کند.

وی ادامه داد: متأسفانه امروز کشور به جایی رسیده که انحصار تصویر و محصوریت تصویر را برای رئیس‌جمهور اسبق ایران ایجاد می‌کنند. فکر می‌کنم که از اسب افتاده‌ایم اما از اصل که نیفتاده‌ایم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تأکید کرد: ما (اصلاح‌طلبان) هستیم و مطمئنا نمی‌گذاریم آنها بار دیگر حاکم شوند. چرا که نقش حزب این است که در جامعه بتواند قدرت را به دست بگیرد. ما برای گرفتن عبرت حتما تلاش می‌کنیم و تعارف هم نداریم اگر موفق هم نشویم باز هم تلاش می‌کنیم و سرخورده نخواهیم شد.

گفتنی است اکبر هاشمی رفسنجانی، در پیامی به مناسبت اولین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان پیامی را صادر کرد. در بخشی از این پیام آمده است: با تشکر از مسؤولان حزب ندای ایرانیان، امیدوارم کنگره آنان در جهت کاهش دیدگاه‌های انتزاعی، تلاشی برای اجماع سازی، آسیب‌شناسی واقعی از بی‌تفاوتی‌ها و انحرافات گذشته و نهایتاً تقریب سیاسی احزاب برای هموارسازی مسیر توسعه همه جانبه کشور باشد و در این راه از نیرو و احساسات جوانان در جهت ایجاد وحدت ملی، درک امنیت و مفاهیم جدی منافع ملی بیشتر استفاده نمایند که با جوانان کارها آسان شود.

لازم به ذکر است بر اساس شنیده ها، حزب ندای ایرانیان، تشکلات دکتر عارف و حزب مردمی اصلاحات به رهبری زارع فومنی، قرار است به صورت نامحسوس مثلثی را تشکیل بدهند که در انتخابات آینده مجلس، وظیفه ای خاص و خطیر را بر دوش بگیرند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
1
3
خب راست میگه دیگه عوضیای احمدی نژادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
1
2
وقتی علم اصلاح طلبی توسط صادق بلند شود ء باید فاتحه این جریان را خوانده شده فرض کرد ء البته ادمها جای رشد دارند ء زمانی این ادم کرباسچی رو که از زندان بیرون امده بود رو شانه اش گذاشته بود و تا درخانه اش می برد ء زمانی گردن کلفت عموش تو وزارتخارجه بود و وظیفه پیش کاری رو براش بجا می اورد ء امروز که اصلاح طلبها توسایه فضاحت فتنه ۸۸ قرار گرفتن ء این ادم از فرصت استفاده کرده و ندا رو بلند کرده است و کاری به محرم و نامحرم بودن ان هم نداره ء منتها باید بداند که ندا و جریان پشتیبان او برای این ملت نامحرم هستند .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: