به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۵۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، با حضور در جمع اعضای این حزب در استان اردبیل، به سخنرانی پرداخت.

سخن، گروه سیاسی: وی در در بخشی از سخنانش با اشاره به مسئولیت پذیری در حوزه سیاست و رویکرد حزب محور در حرکت های سیاسی گفت: ما و دوستانی که در جرگه اصلاح‌طلبی بودند و دیگرانی که گرایش اعتدالی داستند و آقای روحانی را قبول داشتند، بر اساس یک تحلیلی از ایشان حمایت کرده‌ایم.

کرباسچی در ادامه با تاکید بر حس مسئولیت پذیری که از نظر وی در قالب حزب قابل پیگیری است، تاکید کرد: این گروه نمی‌تواند بعد از چهار سال ادعا کند آقای روحانی اصلا به ما ربطی ندارد. بنده اعلام می‌کنم!

این سخنان در حالی بیان می شود که غلامحسین کرباسچی در انتخابات سال 88 با وعده معاونت اولی توسط مهدی کروبی، به عنوان مشاور عالی و رئیس ستادهای انتخاباتی کروبی انتخاب شد اما در روز رای گیری، هنگامی که با جناب کروبی به شعبه اخذ رای رفت، رای خود را به صندوق نیانداخت، بلکه بعداز ظهر آن روز با حضور در دانشگاه امیر کبیر، در میان دانشجویان حاضر شد و با نوشتن نام میرحسین موسوی بر برگه رای خود، و نشان دادن آن به جمعیت حاضر، از دانشجویان خواست به دلیل رای نیاوردن کروبی به میرحسین موسوی رای بدهند.

شاید جناب کرباسچی برخی از رفتارهای خود و هم حزبی هایشان را از خاطر برده باشند، اما حافظه تاریخی ملت ایران، جنایات روا شده بر جشن بزرگ 22 خرداد را از خاطر نبرده و مسببان آن را هرگز نبخشیده اند. پس شاید به قول خودشان، بهتر باشد به روزه سکوتی که داشتند ادامه دهند!

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: