به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۵۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دکتر رضوان مدنی رييس مركز تحقيقات ديابت استان كرمانشاه بعنوان رییس جديد دانشکده پیراپزشکی اين استان منصوب شد؛ پیشتر مسئولیت این دانشکده را فاطمه دارابی برعهده داشت.

سخن، گروه جامعه: دکتر حسین کریم رييس دانشگاه علوم پزشكي استان طی ابلاغی، مسئولیت اختیارات مواد 30 و 44 آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه های علوم پزشکی در رابطه با اعتبارات جاری و اختصاصی دانشکده پیراپزشکی را به دکتر رضوان مدنی تفویض کرده است.

مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان، ریاست روابط عمومی دانشگاه، مدير مجموعه مدارس غیر انتفاعی دانشگاه، مدیر ماهنامه دریچه، ریاست شورای منطقه 2کشوری روابط عمومی های وزارت بهداشت،عضويت در کارگروه اجتماعی استانداری کرمانشاه، عضويت در شواری فرهنگ عمومی استان،عضوهیت منصفه مطبوعات، مدیر مرکز تحقیقات دیابت، رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران دیابت، عضو هیات امنا و نایت رئیس هیات مدیره انجمن خیرین سلامت کرمانشاه، برگزاری دهها سمینار علمی – پژوهشی، ارائه و چاپ بيش از 20 مقاله علمي - پژوهشي و تدریس در دانشگاه های استان كرمانشاه از جمله مهمترين سوابق و مسئولیت های وي طي سالهاي اخير مي باشد.

دكتر رضوان مدني كه سالها فرمانده بسیج دانشجویی واحد خواهران دانشگاه و خواهر سه شهید دفاع مقدس مي باشد، در مراسم توديعش كه صبح روز دوشنبه برگزار شد، مبنای کاری خود را پايبندي به آرمانها، صداقت و رعايت نظم در فعاليت هاي اداري معرفی کرد و گفت: قطعا از تجربیات دکتر دارابی در این عرصه استفاده خواهد شد.

در این مراسم که با استقبال اعضای هیئت علمی ، کارکنان و مدیران دانشگاهی برگزار شد، دکتر سیاوش وزیری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه ضمن تقدیر از خدمات دکتر دارابی وی را مدیری توانمند و اخلاق مدار دانست که ضمن تلاش برای توسعه دانشکده در زمینه احکام اسلام نیز خدمات درخشانی داشته است.

وي، دکتر رضوان مدنی را نیز یکی دیگر از مدیران موفق در دانشگاه دانست و خدمات و تجربیات وی را برای وضعیت دانشکده راهگشا دانست.

در ادامه این مراسم دکتر دارابی به بیان عملکرد خود در 28سال گذشته در دانشکده پرداخت و برای دکتر رضوان مدنی آرزوی توفیق الهی نمود.

در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود از طرف ریاست دانشگاه، روسای دانشکده و همکاران دانشکده پیراپزشکی به دکتر دارابی اهدا شد.

از طرف همکاران مرکز دیابت که دکتر رضوان مدنی نیز چند سالی در آن جا به ارایه خدمت مشغول بوده هدایایی به دکتر رضوان مدنی اهدا شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: