به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۴۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رمز گشایی از یک عکس
هر دو خندیدیم و عکاسی هم در آنجا بود، در حالی که هر دو می خندیدیم، عکس گرفت و همین عکس در برخی از سایت ها با زیر نویس موهومی منتشر شد.

سخن، گروه سیاسی: دکتر حسن روحانی رئیس جمهور فعلی کشورمان، در کتاب تدبیر و امید، که گزیده ای از کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای ایشان است، خاطره ای را نقل می کند که بازخوانی آن می تواند از یک عکس تاریخی رمز گشایی کند، عکسی که در آن حسن روحانی و جک استراو، به موضوعی می خندند.

روحانی در فصل چهارم این کتاب که با نام "تهدیدزدایی از امنیت" نام گذاری شده، می نویسد:

در حاشیه مذاکرات تهران (29 مهرماه 1382) مواردی هم پیش آمد که بازگو کردن آن خالی از لطف نیست. برای نمونه، پیش از مصاحبه مطبوعاتی بود که با جک استراو صحبت می کردم او به من گفت بلر در بیمارستان است. به شوخی به او گفتم لابد نمی خواهی زود مرخص شود؟! که هر دو خندیدیم و عکاسی هم در آنجا بود، در حالی که هر دو می خندیدیم، عکس گرفت و همین عکس در برخی از سایت ها با زیر نویس موهومی منتشر شد و حتی عده ای در داخل کشور نسبت به آن حساسیت نشان دادند و یا از تعابیر غلط و غیر منصفانه ای کردند.

کتاب روایت تدبیر و امید، گزیده ای از کتاب "امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای". نوشته دکتر حسن روحانی. فصل چهارم، تهدیدزدایی از امنیت ملی- صفحه 131 .

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
بچه دهاتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۰۲
3
0
به قول حقوقدانها : اقرارالعقلاء علی انفسهم جائز .
شما با جک درباره تونی دل و قلوه رد وبدل کردید و خنده فرمودید (اقرار خودتان). عکس خنده تان منتشر شده . حال زیرنویس موهوم چی بوده که بعضی ها بهش حساسیت نشان دادند و تعابیر غلط و غیرمنصفانه کردند؟!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: