به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۳۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مراسم شب ولادت پيامبر مکرم اسلام و حضرت امام جعفر صادق(ع) با استقبال و حضور پرشور و گسترده زائران ايراني به ميزباني بعثهِ مقام معظم رهبري در مکه مکرمه برگزار شد.
به گزارش سخن:‌ مراسم شب ولادت پيامبر مکرم اسلام و حضرت امام جعفر صادق(ع) با استقبال و حضور پرشور و گسترده زائران ايراني به ميزباني بعثهِ مقام معظم رهبري در مکه مکرمه برگزار شد.

زائران خانه خدا که در روزها اخير زيارت مدينه منوره و قبر مطهر رسول خدا (ص) و ائمه مظلوم بقيع را انجام داده بودند در شب ولادت رسول مهر و رحمت حضرت محمدبن عبدالله (ص) خود را به زادگاه آن حضرت در مکه مکرمه رسانده بودند تا خود را در مناسبت شادي و سرور خاندان مطهرش شريک کنند و اين ميلاد فرخنده را به دختر بزرگوار و عزيزشان تبريک و تهنيت عرض کنند.

شب گذشته مصادف با شب ولادت نبي مکرم اسلام مراسم جشني از سوي بعثه مقام معظم رهبري در مکه معظمه برگزار شد که حضور و استقبال زائران ايراني از اقشار مختلف؛ زن و مرد، پير و جوان و کودک در اين مراسم مثال زدني بود به طوري که تمام فضاي سالن بزرگ اجتماعات هتل دار هادي مملو از زائران ايراني بود و تعداد زيادي از زائران هم بر روي زمين نشسته بودند.

در مراسم جشن ولادت پيامبر (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) همچنين حجت الاسلام عبدخدايي نماينده بعثه مقام معظم رهبري در مکه، حجت الاسلام علم الهدي کارشناس مسئول امور روحانيون بعثه، حجت الاسلام والمسلمين رجائي خراساني سخنران بعثه و تعدادي ديگر از روحانيون و عوامل کاروان‌هاي عمره گزاران ايراني حضورر داشتند.

اجراي مولود خواني توسط مداح بعثه، سخنراني حجت الاسلام والمسلمين رجائي خراساني و قرائت دعاي معنوي و پرفيض کميل از جمله بخش‌هاي اين مراسم بود.

جام
برچسب ها: ولادت ، سخن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: