به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۲۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جزئیات یکی از وحشتناک‌ترین پرونده‌های جنسی بیمار گونه یک خانواده آمریکایی که پرده از جنایات آنها برداشته شد و متهمین پرونده به حبس ابد محکوم شدند.
به گزارش سخن: کریستوفرسنا‌ و همسرش و همچنین همسر سابقش، به فیلم گرفتن از خودشان در حال ارتباط جنسی با کودکان مختلف شامل فرزندان خودشان بالای 12 سال محکوم شدند.

پدر 4 فرزند، همچنین به ضبط فیلم از رابطه جنسی فرزندش با سگ خانواده متهم است.

کریستیوفرسنای‌ 47 ساله به همراه همسر فعلی‌اش دبورا سنا 48 ساله و همسر سابقش تری سنا 43 ساله با یک رشته از اتهامات تجاوز‌های جنسی وحشتناک روبرو هستند.

این سه نفر، اهل شهر لاس و گاس آمریکا، بعد از اینکه دبورا نسا‌ یک نوجوان ناشناس و یک بچه کوچک فسادهای این خانواده کثیف‌ را آشکار کردند، بوسیله پلیس بازجویی شدند.پلیس در جریان جست و جوی خانه این خانواده، فیلم‌های ویدئویی‌ متعددی از تجاوزهای وحشتناک و مفسدانه آنها کشف کرد.

پلیس لاس و گاس می‌گوید: به دلیل مدت زمان طولانی تجاوزها و جرم های این خانواده شرور، امکان دارد در آینده قربانیان بیشتری کشف شود که تاکنون سکوت کرده بودند.دبورانسا و تری نسا دو همسر کریستوفرسنا‌ به تجاوز و آزار و اذیت جنسی بیمار گونه بر روی کودکان زیر 14 سال متهم شدند. کریستوفر نسا‌ نیز به تجاوز و سو استفاده جنسی کودکان شامل فرزندان خودش گناهکار شناخته شد.

بعد از تحقیقات بیشتر در ارتباط با جنایات این خانواده حیوان صفت، دادگاه حکم حبس ابد جنایت این 3 آمریکایی را خواهد داد.

باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: كودك ، آزار ، سخن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: