به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۲۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
برخلاف همه خودروهای آینده ای که تا به حال دیده اید این طرح جدید هیچ صندلی یا فرمانی ندارد و بیشتر شبیه به یک اتاق کوچک است که در خیابان ها حرکت می کند و شما می توانید به جای رانندگی بخوابید، بازی کنید، کتاب بخوانید یا از مناظر لذت ببرید.
به گزارش سخن: هوندا از الان به فکر آن افتاده است تا خودرویی را برای آینده های دور طراحی کند. این خودرو برای زمانی است که دیگر همه اختیارات یک خودرو در دست کامیپوترهاست و انسان ها هیچکاری انجام نمی دهند.

برخلاف همه خودروهای آینده ای که تا به حال دیده اید این طرح جدید هیچ صندلی یا فرمانی ندارد و بیشتر شبیه به یک اتاق کوچک است که در خیابان ها حرکت می کند و شما می توانید به جای رانندگی بخوابید، بازی کنید، کتاب بخوانید یا از مناظر لذت ببرید.فضای داخلی با شیشه از همه جهات محصور شده است و کف آن نیز با یک پوشش خاص دقیقا مانند فرش پوشیده شده است. از این رو نام این خودرو "قالی" گذاشته شده است زیرا شما حس می کنید در خانه و روی فرش خود خوابیده اید."یوانس سنداستروم" سرپرست تیم طراحی این خودرو می گوید:"داخل این خودرو تنها از دو چیز تشکیل شده است. اول قالی نرم و لطیف و دومی یک توپ است که با استفاده از آن در زمان های خاص می توان برای کنترل خودرو استفاده کرد.

فرشی که کف این خودرو پهن شده است قابلیت انعطاف دارد و به هر شکلی که اراده کنید در خواهد آمد.

برچسب ها: قالی ، هوندا ، سخن
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: