به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۷۱۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پس از آنکه چند پرواز امروز شرکت هواپیمایی ایران ایر (مانند پرواز تهران به بوشهر و پرواز تهران به مشهد) بعد از چندین ساعت تاخیر، لغو شد و سرگردانی مسافران را در فرودگاه رقم زد، تاخیر طولانی در یکی از پروازهای ورودی این شرکت به کشورمان کاری کرد که اتفاقی کم سابقه به وقوع بپیوندد.
به گزارش سخن، مسافران این پرواز که بدلیل تاخیر ۲۰ ساعته در رفت‌‌وآمدشان به بغداد، حاضر به ترک هواپیما نبودند، با دریافت یک بلیت رفت‌وبرگشت به مشهد به عنوان خسارت، هواپیما را ترک کردند.

پرواز ۳۴۱۷ شرکت ایران‌ایر که قرار بود ساعت ۲۴ روز گذشته از مقصد بغداد به تهران پرواز کند، با هفت ساعت تاخیر، ساعت ۷ صبح روز جاری فرودگاه بغداد را ترک و صبح امروز در فرودگاه امام فرود آمد. مسافران این پرواز که به هنگام ترک ایران نیز با ۱۳ ساعت تاخیر مواجه شده بودند، بدلیل تاخیر در پروازهای رفت و برگشت خود حاضر به پیاده شدن از این هواپیما نبودند که در نهایت با هماهنگی مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر به هر کدام از مسافران این پرواز یک بلیت رفت و برگشت به مشهد مقدس به عنوان خسارت داده شد.


این اعتراض از این رو جالب توجه است که می‌دانیم بارها و بارها وعده مسئولان برای نظارت بر شرکت های هواپیمایی و احقاق حقوق مسافران پوچ از آب در آمده و هیچ اقدامی -من جمله افزایش نرخ بلیت- به کاهش تاخیر در پروازها منجر نشده تا چه بسا اقدام امروز مسافران پرواز بغداد-تهران و ترس از همه گیر شدن آن بتواند تغییری در شرایط فراهم آورد.
الف
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: