به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۶۸۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
امیدی شهرکی مدیرعامل سابق ایرنا در گفتگو با سخن:
مجید امیدی شهرکی مدیر عامل سابق خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) طی مصاحبه با خبرنگار شبکه خبری سخن در مورد مذاکرات هسته ای ایران با 5+1 توضیحاتی را بیان کرد.
سخن، گروه سیاسی: خبرنگار شبکه خبری سخن طی مصاحبه ای با مجید امیدی شهرکی مدیر عامل سابق خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به مسائل پیرامون مذاکرات هسته ای و برخی فعالیت های رسانه های حامی احمدی نژاد پرداخت. این مصاحبه به شرح زیر است: 

سخن: آیا احمدی نژاد رسانه ای مخصوص به خود دارد. این را از آن جهت می پرسم که برخی رسانه ها و خصوصا سایت ها هستند که خود را به احمدی نژاد می چسبانند.

امیدی شهرکی: احمدی نژاد رسانه ای ندارد. احمدی نژاد وقتی حرف نمی زند عده ای به دلیل علاقه ای که به او دارند خودجوش یک کاری می کنند. سایتی یا نشریه ای را راه می اندازند ولی همه اینها خود جوش است. اگر در این کار هم اخلاص باشد خودش را نشان می دهد و تاثیرش را خواهد گذاشت. اگر هم سوء نیتی در آن باشد در آینده مشخص می شود. چیز پنهانی وجود ندارد.

سخن: درباره مسائل پنهانی صحبت کردید چندی است که مد شده خبرهایی در بین مردم پخش می شود مبنی بر اینکه برخی از افراد در ظاهر عملی را انجام می دهند ولی در خفی لابی گری ها در جرین است؟

امیدی شهرکی: اکنون دنیا دنیایی نیست که پشت پرده ای وجود داشته باشد. امسال مشخص نشود سال دیگر. واقعیت ها خیلی سریع رو می شود. اتفاقات خیلی سریع مشخص می شود. دیگر اینگونه نیست که مثلا طرف بعد از آنکه فوت کرد و از دنیا رفت، ده سال بعد از فوتش یک مسائل پنهانی آشکار شود. بعضی ها هنوز خودشان را فریب می دهند.

سخن: در مورد مذاکرات هسته ای ایران چطور؟ چون این مذاکرات از همان ابتدا پشت درهای بسته بوده و مردم از جزئیات خبر ندارند؟

امیدی شهرکی: در مساله مذاکرات هم دسته آخر همه چیز آشکار می شود. اگر کسی حقیقتا روی اصول انقلاب اسلامی و حقوق مردم ایستاده باشد مشخص می شود، اگر هم یک زمانی به مردم خیانت کرده باشد آن هم مشخص می شود. وای به آن روزی که پرده ها بیافتد؛ آن وقت یک عده نمی توانند بین مردم زندگی کنند. به هر حال ما باید با این مردم زندگی کنیم وقتی ما با این مردم زندگی می کنیم پس باید به گونه ای رفتار شود که در این فضای جهانی که به نوعی با هم تعامل می کنیم جایگاهی بین مردم داشته باشیم.

سخن: حضرت آقا از خط قرمزها صحبت کردند ولی ما اکنون نمی دانیم که خط قرمزها رعایت شده است یا خیر؟

امیدی شهرکی: امیدوارم این آقایان خط قرمزهای ولایت که برخی تنها ادعای آن را دارند حفظ کرده باشند و مردم ضرر نکنند. درست است که این مذاکرات پشت درهای بسته انجام می شود ولی بالاخره همه چیز یک جایی ثبت می شود. آن زمان که اسناد و مدارک بیرون آمد و همه چیز فاش شد، مشخص می شود که چه کسی در حد و اندازه ملت ایران ایستاده یا نایستاده است.


سخن: چرا دولت می خواهد همه چیز مخفیانه باشد و مثلا مجلس آمریکا از همه چیز اطلاع دارد ولی مجلس ایران خبر ندارد؟

امیدی شهرکی: بعید می دانم که مجلس ایران از چیزی خبر نداشته باشد. آنهایی که من می شناسم و رفتار و اخلاق آنها را می دانم، از صفر تا صد مسائل را می دانند ولی به نوعی خود را به تجاهل می زنند. که اگر هر مساله به هر ستی کشیده شد آنها هم به همان سمت بیافتند. اگر خوب شد می گویند ما دفاع کردیم؛ اگر هم بد شد می گویند ما که از اول گفتیم از چیزی خبر نداریم. به هر حال به گونه ای حرف زدند که گیر نیافتند. اینها به قول خودشان کهنه کاران سیاسی هستند از کهنه کاران سیاسی این مسائل بر می آید.

سخن: و کلام آخر

امیدی شهرکی: یک ضرب المثل قدیمی داریم که می گوید جوجه را آخر پاییز می شمارند. یکی از اوپراتورها تبلیغاتی راه انداخته است که می گوید اگر جوجه تا آخر پاییز بماند. اتفاقا این توافقنامه هم به پاییز رسیده است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳۰
یک ایرنایی - م
|
United States
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
6
خدمات شما را هرگز فراموش نمی کنیم. واقعا انسانی رفتار کردید
همون ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
6
خیلی مردی، خدا همیشه پشت و پناهت باشه. تو را که بابعضیها مقایسه می کنم می بینم چقدر بین آدمها وجود داره البته اگر بشه به همه گفت آدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
6
5
مدیریت ایشان همون گداپروری کوچیک احمدی نژاد بود. گداگشنه هایی مثل م بیان ازش تعریف کنن
پاسخ ها
محمدم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
نا شناس جان در کشور عزیز ایران هر ایرانی باید حق اظهار نظر داشته باشد و خدا را شکر که دارد ولی مواظب باش توهین نکنی!؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
فساد زمان احمدی‌نـژاد در تاریخ ایـران بی‌سابقه است
در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و در دولت‌های قبل از محمود احمدی‌نژاد، فساد اداری کشورمان شاید در حد سرماخوردگی بود اما فساد اداری در دوران دولت احمدی‌نژاد به حد سرطان پیشرفته رسید و به نوعی می‌توان گفت که فساد اداری نهادینه شد.به حاشیه راندن عالمان و میدان دادن به برخی قشریون نیز از شرایط حاکم بر کشور در دوران احمدی‌نژاد بود؛ برای مثال اگر شما سری به مغازه‌های عرضه محصولات فرهنگی در مرکز شهر قم می‌زدید...
عضو هیئت رئیسه بنیاد باران، در سخنانی ضمن تشریح شرایط کشور در دوران دولت محمود احمدی‌نژاد، اوضاع کشور پس از روی کار آمدن دولت حسن روحانی، و همچنین اقدامات مخالفان دولت را تشریح و به تحلیل اوضاع سیاسی کشور در انتخابات سال آینده مجلس و وظیفه اصلاح طلبان در آن انتخابات پرداخت.
به گزارش ایلنا از قم، محمود زمانی قمی، شب گذشته در جمع اعضای شورای مشورتی اصلاح طلبان استان قم، با اشاره به شرایط کشور در در دوران ۸ ساله دولت محمود احمدی‌نژاد، گفت: حذف نیروهای متعهد و مجرب در اکثر عرصه‌های کشور، توهین به چهره‌های بزرگ نظام و انقلاب، کوتوله پروری و ترویج تملق و چاپلوسی از ویژگی‌های بارز حاکم بر کشور در دوران دولت سابق بود.

وی با تأکید بر اینکه گسترش فساد اداری در دولت احمدی‌نژاد به اندازه‌ای بود که شاید در تاریخ ایران بی‌سابقه باشد، گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و در دولت‌های قبل از محمود احمدی‌نژاد، فساد اداری کشورمان شاید در حد سرماخوردگی بود اما فساد اداری در دوران دولت احمدی‌نژاد به حد سرطان پیشرفته رسید و به نوعی می‌توان گفت که فساد اداری نهادینه شد.

این فعال سیاسی افزود: به حاشیه راندن عالمان و میدان دادن به برخی قشریون نیز از شرایط حاکم بر کشور در دوران احمدی‌نژاد بود؛ برای مثال اگر شما سری به مغازه‌های عرضه محصولات فرهنگی در مرکز شهر قم می‌زدید، غلبه صورت بر سیرت دین و میدان پیدا کردن آدم‌های بعضا کم‌سواد را می‌دیدید؛ البته هنوز هم اثرات این شرایط آشکار است.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر دانشگاه‌های کشور در دوران احمدی‌نژاد نیز گفت: با تعطیلی انجمن‌های مستقل دانشجویی در دوران دولت‌های نهم و دهم، بسیاری از دانشجویان و دانشگاه‌ها، لطمه خوردند و از طرفی سعی کردند یک جریان خود ساخته از بیرون هدایت شده‌ای را جایگزین تشکل‌های مستقل دانشجویی کنند درحالیکه این جریان هیچ همسویی با مطالبات مردم نداشت؛ در طول تاریخ دانشجویی کشور، تشکل‌های دانشجویی معمولا با مطالبات مردم همراهی داشتند اما این جریان آنقدر سراسیمه عمل می‌کرد که در مسیری غیر از مطالبات مردم حرکت می‌کرد؛ همچنین اخراج اساتید منتقد و جایگزین کردن افرادی از یک جریان از دیگر اقدامات دولت قبل در دانشگاه‌ها بود.

زمانی قمی در ادامه سخنان خود، تزریق نیروهایی با دانش کم در ادارات و سازمان‌های مختلف را دستاورد دیگر دولت‌های نهم و دهم دانست و خاطرنشان کرد: برای مثال طبق یکی از آمار، سازمان میراث فرهنگی در ابتدای دولت احمدی‌نژاد، تنها ۱۹۰۰ نفر نیرو داشت اما در دولت سابق ۷۶۰۰ نفر را در این سازمان جا دادند و امروز همین مسئله یکی از دغدغه‌های دولت فعلی است؛ در یک بررسی اولیه، مشخص شده است که حدود ۱۴۰۰ نفر از این تعداد گفته شده، مدرک دیپلم و زیر دیپلم دارند اما در سازمان میراث فرهنگی جا داده شدند؛ متأسفانه بسیاری جاهای دیگر هم همین طور است.

وی با بیان اینکه در دولت احمدی‌نژاد، بیشترین شعار مبارزه با فساد داده شد، اما متأسفانه بیشترین فساد در این دوران اتفاق افتاد، به نحوی که رشد اقتصادی ۶+ را به ۶- تبدیل کرد، گفت: دولت احمدی‌نژاد کشور را در شرایطی تحویل گرفت که رشد اقتصادی کشور ۶+ درصد بود؛ آن هم با قیمت نفتی که خیلی بالا نبود و رفته رفته اتکاء بودجه کشور به قیمت نفت کاهش پیدا می‌کرد، اما دیدیدم که این دولت احمدی‌نژاد در ‌‌نهایت کارش، کشور را با رشد اقتصادی ۶- درصد تحویل داد؛ آن هم در شرایطی که تا پایان دولت احمدی‌نژاد کل فروش نفت در تاریخ ایران ۱۲۰۰ میلیارد دلار بود که ۷۰۰ میلیارد دلار آن مربوط به دولت احمدی‌نژاد بود؛ با این سطح درآمد شاهد این اوضاع بد اقتصادی بودیم و این شرایط نشان می‌دهد که اتفاقاتی رخ داده است.

حدود ۶۰ درصد واحدهای تولیدی ایران در زمان احمدی‌نژاد تعطیل شد
عضو شورای مشاوران سیدمحمد خاتمی، با بیان اینکه در دوران دولت احمدی‌نژاد، مردم ایران عادت کرده بودند که هر هفته حداقل یک خبر بد که حالا یا افزایش تحریم‌ها، یا رفتن پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد و یا... باشد را بشنوند، یادآور شد: شرایط اقتصادی در دوران احمدی‌نژاد بسیار متلاطم بود و شاهد آن این است که حدود ۶۰ درصد از تولید ایران تعطیل شد که متأسفانه هنوز هم برخی از این واحدهای صنعتی و تولیدی تعطیل هستند؛ بانک‌ها در بد‌ترین وضعیت تاریخ خود قرار داشتند و بیشترین فساد در این دوران بود؛ به گونه‌ای که اگر کمی تعصب را کنار بگذاریم، شاید حتی در دوران قبل از انقلاب هم به اندازه دوران احمدی‌نژاد فساد اداری نداشتیم.

اگر همه فسادهای دوران احمدی‌نژاد گفته شود، اصولگرایان تا ۳۰ سال دیگر نمی‌توانند به قدرت برگردند
وی گفت: اگر چه برخی از فسادهای دوران احمدی‌نژاد مشخص شده، اما هنوز که هنوز است از برخی مسائل ایجاد شده در دولت احمدی‌نژاد پرده بر نداشته شده است؛ که البته من معتقدم باید گفته شود؛ قطعا اگر تمام مسائل دوران احمدی‌نژاد مشخص شده و مردم نسبت به همه مسائل انجام شده در دولت احمدی‌نژاد آشنا شوند، اصولگرایان تا ۳۰ سال دیگر هم نمی‌توانند به قدرت برگردند. زمانی قمی با تأکید بر اینکه ماهیت و هدف اصلی انقلاب اسلامی ایران این بود که مردم در جریان امورات کشور قرار گیرند، اظهار داشت: بنابر کدام مصلحتی نباید گفته شود که احمدی‌نژاد و دولت او داشتند کشور را نابود می‌کردند؟

باید به مردم آگاهی داد که در دوران احمدی‌نژاد چه بلایی سر کشور و بیت‌المال آمد
وی افزود: مخصوصا در زمان انتخابات باید به مردم آگاهی داد که در دوران احمدی‌نژاد چه بر سر کشور و بیت المال مردم آمد؛ ما نگفتن این مسائل را به مصلحت نمی‌دانیم و معتقدیم باید گفته شود، چرا که با گفتن این حقایق، نمی‌توانند به قدرت برگردند.

تحریم‌ها حاصل عملکرد احمدی‌نژاد بود
این فعال سیاسی با اشاره به عملکرد دولت احمدی‌نژاد در عرصه سیاست خارجی، گفت: در عرصه سیاست خارجی با نطق‌های پرهزینه و بدون سود، حاصلی جز رفتن پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد، صدور قطعنامه‌ها و بعد از آن سیل تحریم‌ها را نداشتیم؛ در ابتدا که می‌گفت این قطعنامه‌ها و تحریم‌ها، بی‌اثر و فقط کاغذپاره است اما در پایان کارش گفت که کار من خوب بود و فقط تحریم‌ها مشکل ایجاد کرد درحالیکه این تحریم‌ها دستاورد کارهای خود او بود.
وی یادآورد شد: در دوران دولت سیدمحمد خاتمی، اوضاع بین المللی و سیاست خارجی ما به اندازه‌ای خوب شده بود که عربستان سعودی برای اولین بار در تاریخ، سفیر شیعه به ایران فرستادند، اما اکنون کار به جایی رسیده است که وزیر خارجه عربستان به ژنو رفته و در خصوص مسئله نفت هر چیزی را قبول می‌کند تا ایران تحت فشار بیشتری قرار گیرد و امروز می‌بینیم که به بازیگر فعال منطقه تبدیل شدند.

بدنه دولت هنوز از آدم‌های دولت قبل است
زمانی قمی در ادامه سخنان خود گفت: البته در شرایط فعلی که دولت آقای روحانی روی کار آمده، فکر نمی‌کنیم همه چیز حل شده است، اما به لحاظ سیاسی شرایط و فضا باز شده و یا اینکه در دانشگاه‌ها فضای بهتری را شاهدیم؛ امروز اراده‌ها بر این نیست که آدم‌های توانمند حذف شوند؛ گرچه معتقدم بدنه دولت هنوز از آدم‌های دولت قبل است. وی افزود: در عرصه سیاست خارجی نیز فعالیت‌های خوبی شده و امروز دیگر کشوری نمی‌آید، ایران را تهدید به جنگ نظامی و... کند.

رکود و تورم میراث دولت قبل است
عضو هیئت رئیسه بنیاد باران گفت: در شرایط فعلی و در عرصه اقتصادی نیز، جلوی خبرهای بدی که هر چند روز یک بار در دوره احمدی‌نژاد شاهد آن بودیم، گرفته شد، اما باید توجه داشته باشیم که شرایط رکود اقتصادی و تورم همزمان که میراث دولت قبل است، اثرات خود را دارد، اما باید این نکته را هم قبول کنیم که سعی دولت بر این است که بر شرایط بد گذشته غلبه کند.

تندروهای مخالف دولت با تمام توان به میدان آمدند
وی تأکید کرد: در عرصه سیاست خارجی اگرچه دولت آقای روحانی فعالیت‌های خوبی انجام داده اما در داخل کشور، تندروهای مخالف دولت، با تمام توان خود به میدان آمده‌اند. زمانی قمی گفت: مخالفان دولت درصدد آن هستند که مجلس آینده را در دست بگیرند و دولت را یک دوره‌ای کنند؛ اگر هم گاهی علیه هم حرف می‌زنند، فیلم بازی می‌کنند و در ‌نهایت یکی می‌شوند؛ و همچنین جلسات آن‌ها در تهران و قم به شدت فعال شده است.
وی با بیان اینکه در شرایط فعلی که مخالفان اصلاحات و اعتدال با تمام توان به میدان آمده‌اند، اتحاد ما اصلاح‌طلبان بسیار مهم است، گفت: تلاش‌های خوبی در جریان اصلاحات انجام شده تا به یک اتحاد کامل برسیم و امیدواریم این مهم تحقق پیدا کند؛ آقای موسوی لاری نیز اخیرا جلساتی را با آقایان عارف، هاشمی و خاتمی داشته که همه در راستای وحدت انجام می‌شود.
یک ایرنایی - م
|
United States
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
2
6
خدمات شما را هرگز فراموش نمی کنیم. واقعا انسانی رفتار کردید
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
3
4
بهتره این آقا یا خانم ناشناس خودشان را معرفی کنند تا بهتر بشود قضاوت کرد. گداپروری بهتر از غارت ایرنا با باندبازیه. داریم میبینیم... بگذارید مردم قضاوت کنند و خود را جای همه قرار ندیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
غارت ایران
نکنه اختلاسهای 3-12و.. کار دولت جدید بود یا معاون اول این دولت محکمه ومحکوم شد و...
یک ایرنایی - م
|
United States
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
2
4
خدمات شما را هرگز فراموش نمی کنیم. واقعا انسانی رفتار کردید
مرتضی.ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
2
4
گفتی گداپروری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دزدی بهتره یا گداپروری آدم گدا؟! از خیر سر ایرنا میلیاردر شدین و ادعا هم میکنین. برین بمیرین از این همه حرام خوری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
دزدی نکنه دزدی های 3-9-12 میلیاردی وغارت نفت وبابک زنجانی و16 میلیارد روز آخر ریاستش هم دزدی نیست خدمته !!!!!!!!!!!!!!!!؟
س.ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
7
3
پرده ها برافتد همه میفهمند احمدی نژاد چه بلایی سر این کشور آورده. به اسم دین چه کارها که نکرد. درست کردن این کشور 40 سال کار لازم داره با اون بلایی که این آدم ... سرش آورد. ایرنا هم همینطور خرابه تحویل دکتر خدادی دادن عزیزم. به جای علمی کار کردن پوپولیست بازی در میاوردن
پاسخ ها
بچه دهاتی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
عزیزم! علمی کار کردن رو با ط دسته دار می نویسند ؛ پوپولیست بازی رو هم با ح گرد!
ن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
این رئیس جدید و مدیرعامل بیخود ایرنا بره دنبال فامیلیش بیشتر جواب مبگیره.
این موجودات کهکه دولت قبلی را به سخره گرفتن خود نیزه بازیچه امال فریدون و خدادی بی سواد و بی ارزش و دور از انسانیت هستند. چون فرق ارزش گذاری به انسانها رو نمیدانن و به زودی کشور را تقدیم بیگانه می کنند.
پاسخ به س.الف - ایمانلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
3
خدا قلتو زیاد کنه آدم کینه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
0
1
دعوا نکنید عزیزان به فکر همدیگه باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
2
احمدی نژاد رسانه نداره؟ شوخی نکن پدرجان
پاسخ ها
بچه دهاتی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
حالا فرض کن شوخی کرد ، شوما خودشو ناراحت نکن . آبت رو بخور!
MortezaRahimyYeganeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
6
خدا حفظشون کنه جناب امیدی شهرکی را. خدا خیرتون بده که دکتر عزیزمان را یاری می کنید.
یک ایرنایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
1
5
آقای امیدی شهرکی هیچ وقت رفتار انسانی و خدماتی را که در مدت کوتاه انجام دادید، از یاد نمی برم.
هیچ گاه از یاد نمی برم که تمام حواشی دوران جوانفکر با مدیریت شما فراموش شد.
تمام کسانی که این روزها پشت سر شما صحبت می کنند نسبت به تشویق ممتد کارمندان و خبرنگاران ایرنا در روز تودیع تان حسادت می کنند.
پاسخ ها
ناشناس 8560
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
انسانهای خوب می مانند و جاویدان می شوند و امثال خوددادی به درک واصل خواهند شد و جزء نامی چون صدام از ایشان چیزی باقی نخواهند ماند.
انسانیت همیشه عقب می افتد ولی ماندنی است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
1
1
همه بندگان خداعزیزندولایق بهترینهانبایدبه دلیل نگاه حزبی وجناحی خودرابه خواب زدوبه همکاران باانگ گدایی نه حقوق تضییع شده دوران گذشته توهین نمود اقای امیدی هم یک تذکرگذرابود برای تاریخ ایرنا امروزشاهد چه تحولاتی درسازمان هستیم/
مارکوپولو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳
1
2
در وصف احمدی نژاد خیلیا میگن استاد نامزد خروساست .
منظورشون دقیقا چیه ؟
حسین یک کارمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
1
1
تدبیر؟
دادمهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
1
2
گدا پروری ؟؟!!! اینکه رفاه نسبی برای کارمندان در نظر گرفته شود/ اینکه به جای پر شدن جیب چند نفر در هر سازمان پول رسیده بین همه تقسیم شود/ اینکه بدون نگاه کردن به جناح و حزب هر فرد به وضع اقتصادیش رسیدگی شود / اینکه ...
این معنی گدا پروریست !!!!!
لطفا معنی این کلمه را در فرهنگ لغات تغییر دهید تا مردم آگاهی یابند
پاسخ ها
ناشناس 8560
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
واقعاً. کلا ادبیات طرفداران فریدون مانند خودش است بی مبالات توهین می کنند آن هم به اشخاص محترم .وقتی خودش ملت و مردم رو بکوب دادمهر چه انتظار از بقیه ؟!!!!!!!!!11
یک ایرنایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
1
1
زمان ایشان کارمندان ایرنا واقعا زندگی کردند اره ما گداییم وقتی زیر خط فقریم با این حقوقا چرا ناراحت شیم از واژه گدا پروری! به حق به جای اینکه بذاره تو جیبش داد به کارمندای بیچاره و زیر خط فقر ایرنا دمت گرم امید که بر گردی ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
1
2
دروبراحمدی نژاد.همین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
اختلاسپروری واختلاسگری همین !!!!!!!!!!؟
ناشناس 8560
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۲۲
حداقل مردم درصد رضایتشون در دوره محمود بیشتر بود ناشناس.
عقده ای رفتار کردن طرفداران فریدون کار همیشگی است که از خنده هم گذشته قابل ترحم و دلسوزی هستش .
همین الان فریدون واسه جمع کردن فساد مالی دولتش تو یک سال داره به مردم فشار میاره .
اون وقت تو به یک انسان بی نظیر که من همیشه در مدت کوتاه مدیریت جز تعریف از ایشان چیزی نشنیدم مسخره می کنی ؟!!1
البته این مسائل کاملا طبیعی در دولت جدید هر کس درستکار باشه می ره به زیر آب . و افراد فاقد صلاحیت به عرصه میان تا جیب پر کنندو ظلم کنند. این دولت دولت جور
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: