به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۶۶۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سینمای هند در خالی بندی روی تمام فیلمهای اکشن هالیوود را سفید کرده است. اگر فیلمسازانی چون استیون اسپیلبرگ، جرج لوکاس و جیمز کامرون کهاز بزرگان سینمای علمی تخیلی هستند در کنار یکدیگر قرار بگیرد و سعی کنند خیالی ترین فیلم تاریخ سینما را بسازند، بازهم در مقابل فیلمهای پر از خالی بندی هندی شکست می خورند.
سخن، گروه فرهنگ وهنر: سینمای هند در خالی بندی روی تمام فیلمهای اکشن هالیوود را سفید کرده است. اگر فیلمسازانی چون استیون اسپیلبرگ، جرج لوکاس و جیمز کامرون کهاز بزرگان سینمای علمی تخیلی هستند در کنار یکدیگر قرار بگیرد و سعی کنند خیالی ترین فیلم تاریخ سینما را بسازند، بازهم در مقابل فیلمهای پر از خالی بندی هندی شکست می خورند. در ادامه این گزارش 11 صحنه از فیلمها فوق خیالی سینمای هند را مشاهده می کنید.

1. بذارید لیست رو با یک صحنه شاهکار شروع کنیم . این صحنه رو ببینید و بگید آیا در واقعیت هم ممکنه؟ البته ما فهمیدیم که همه چیز در بالیوود ممکنه!


bollywood2


2. اگه واقعا می خواید یه گردن کلفت باشید اول باید از روی جنازه این بدمن بالیوود رد شید!


Bollywood3


3. ترمیناتور؟ پلیس آهنی؟ نه این فقط چاک نوریسه که مثل یه بچه کنار یه آدم وایساده. البته پلیس های نترس هند تو فیلم ها از سنگ ساخته شدن!


bollywood4


4. به جرات می تونیم بگیم این پلیس هندی واقعا ناسا رو شرمنده کرده که چرا میلیون ها دلار صرف سیستم پرتاب موشک های خودشون می کنند تنها چیزی که احتیاج دارند یک تفنگ و یک ماشینه تا بتونند مثل یک موشک به هوا پرواز کنند!


bollywood5


5. هرگز نمی شه قدرت برندگی یک شمشیر سامورایی رو فهمید مخصوصا وقتی تو دست های قدرتمند یه مامور ویژه بالیوود باشه!


bollywood6

6. این فقط یک مرد سیبیلوی ساده قد کوتاه است. اما ظاهرا اون میتونه با یک مشت 5 نفر را در جا ناک اوت کنه. هیچ وقت از روی ظاهر آدم ها نتیجه گیری نکنید!


bollywood7


7. کلیپ زیر فقط یک ثانیه است اما بشمارید ببینید چند تا صورت جالب می تونید پیدا کنید که شما رو می خندونه. بالاخره بالیووده دیگه!


bollywood8


8. این تبهکار یک اعجوبه تمام عیاره که به هیچ کس به جز موشک هاش نیاز نداره. اگه هالیوود یه مرد مثل این در برابر ترمیناتور خلق کنه، این فیلم می تونه یکی از جالب ترین فیلم ها در تاریخ بشه!


bollywood10


9. واقعا خیلی جالبه که بالیوود چه طوری می تونه همه چیز رو اینقدر ساده کنه. در واقع تو فقط باید در مدت 10000 سال هر روز تمرین کنی و آموزش ببینی تا بتونی مثل این مرد بجنگی. چقدر هند شگفت انگیزه!


bollywood11

10. این دقیقا همون چیزیه که بهش میگن آتش درون! یکی تو رو چند کیلومتر پرتاب میکنه، تو میخوری زمین و خود به خود منقجر میشی. وای!


bollywood12


11. این نشون میده که اونها چه جوری یه پایان خاطره انگیز برای فیلم هاشون میسازن. جاگذاری مواد ، انفجار و....... یک مزخرف تمام عیار!

Bollywood


12. و در آخر هم، دیدار به قیامت!


bollywood33


 


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: