به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۶۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شرکت آرین‌موتور پویا ، نماینده میتسوبیشی در ایران تا ساعاتی دیگر و در حضور جمعی از خبرنگاران و نمایندگان این شرکت از شاسی‌بلند و هاچ‌بک جدید اوتلندر و میراژ در مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران رونمایی خواهد کرد .
به گزارش سخن: نماینده میتسوبیشی در ایران تا ساعاتی دیگر و در حضور جمعی از خبرنگاران و نمایندگان این شرکت از شاسی‌بلند و هاچ‌بک جدید اوتلندر و میراژ در مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران رونمایی خواهد کرد .

این مراسم از ساعت ۱۶ امروز (۳۰ مهر ۹۳) آغاز خواهد شد و پس از رونمایی از این دو محصول جدید ، مهندس بی‌ریا مدیرعامل شرکت آرین موتور پویا طی کنفرانس خبری بهسوالات خبرنگاران برای آشنایی بیش تر با جزئیات عرضه این دو محصول و همچنین برنامه های آینده آرین‌موتور در زمینه عرضه محصولات میتسوبیشی پاسخ خواهند داد.

میراژ هاچ‌بکی است که در زمره خودرو‌های جمع‌و‌جور شهری قرار می‌گیرد و با ورود به بازار رقبایی همچون کیا ریو هاچ‌بک ، یاریس هاچ‌بک و MG3 را پیش رویش خواهد داشت . این هاچ‌بک با کیفیت میتسوبیشی ضمن بهره گیری از پیشرانه‌ای اقتصادی با مصرف ترکیبی تنها ۴.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر امیدوار است با اتکا به خصوصیات اقتصادی اش جایگاه مناسبی را در بازار از آن خود کند .

شاسی‌بلند اوتلندر نیز با تفکر رقابت با هیوندای سانتافه و قیمتی کاملا رقابتی روانه بازار خواهد شد . اوتلندر شاسی‌بلندی دو دیفرانسیل با برند میتسوبیشی و ملیت ژاپنی است که در بازار در جایگاه قیمتی مشابه سانتافه قرار می‌گیرد و قطعا ادامه راه را برای یکی از پرفروش ترین خودرو‌های وارداتی کشور سخت خواهد کرد .

شما می‌توانید ساعاتی بعد از برگزاری این مراسم ، گزارش تصویری و معرفی بیش‌تر این دو محصول جدید میتسوبیشی برای بازار ایران را دنبال کنید .ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: