به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۵۱۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مجتبی دهقانی
سخن، باشگاه مخاطبان: صبح روز دوشنبه انتشار خبر عمل و معالجه مقام معظم رهبری زبان به زبان ، پیامک به پیامک بین مردم رد و بدل می شد و به عنوان خبر در تمامی رسانه های داخلی و خارجی منتشر گشت . ساعاتی بعد دکتر مرندی در یک مصاحبه خبر عمل موفقیت آمیز رهبری عزیز را به مردم ایران اسلامی بشارت دادند. پخش فیلم و تصاویر معظم له بعد از عمل در بخشهای خبری تلویزیون و سایتهای خبری آرامش خاصی بر دل مردم مومن ایران برقرار نمود. در انتهای دوشنبه شب فیلم و تصاویر ملاقات مسئولان نظام با مقام معظم رهبری به صورت کوتاه و گزینشی از تلویزیون پخش شد . نکته قابل تاملی در این ملاقاتها به چشم می خورد، جملاتی بود که عزیزان ملاقات کننده ابراز می کردند.
رهبری عزیز ضمن تشکر از تمامی عزیزان ملاقات کننده ابزار می داشتند که راضی به زحمتشان جهت ملاقات نیستند اما جوابهای که از طرف آقایان داده میشد قابل تامل است. ... درد دارید ..... شما خوب باشید ما هم خوبیم .... ما عشق مونه به شما سر بزنیم... الان با خیال راحت میرم خونه....
حال نگارنده نکته کوتاه به مسئولان عزیز نظام که در این چند روز اخیر به ملاقات تشریف برده اند یا تشریف خواهند برد و از خداوند سلامتی معظم له خواستارند عرض میکنم :
برخی از بیماریها من الجمله بیماری پروستات در اکثر انسانها شایع است و با درمان جزئی قابل معالجه می باشد. اما آن عضوی که مجروح شود و جراحتش به این آسانی شفا نمی یابد قلب شکسته و دردمند کسی است که بر اثر سو رفتار ،گفتار و عملکرد افراد مخصوصا یاران قدیمی انقلاب و نزدیکان خود مالامال درد می باشد.
در این حدود 25 سال رهبری حضرت آقا کدام مسول عزیز با رفتار،گفتار و عملکرد بد و عدم توجه به ارشادات و بیانات رهبری عزیز، موجبات ناراحتی معظم له را فراهم آورده است.
عالیجناب عزیز اگر خوبی و سلامتی رهبری عزیز را می خواهید در رفتار،گفتار و عملکرد خود ، اطرافیان،مخصوصا فرزندانتان کمی تامل فرمایید خواهید فهمید که در این 25 سال گفتار ،رفتار و عملکرد شما با معظم له دارای زاویه شده است به نوعی که ایشان در مراسم ارتحال امام (ره) در سال 88 اعلام داشتند که موضع رهبری به رییس جمهور وقت نزدیکتر است.
قصد تحلیل و واکاوی عملکرد عالیجناب عزیز را ندارم امابه سختی می شود نقش و حمایت معنا دار شما و فرزندانتان را از جریان برانداز فتنه 88 و آن نامه بی سلام که حاکی از آتش و دود و پیل و فیل داشت را از یاد برد.
عالیجناب عزیز به جهت سلامتی و خوبی حال رهبری عزیز زین پس با محکومان و مجرمان برانداز نظام اسلامی ، زندانیان آزاد شده جریان فتنه ، خانواده زندانیان فتنه 88 و دانشجویان مسئله دار به عناوین گوناگون دیدار بهم نرسانید.
عالیجناب عزیز جهت سلامتی و خوبی حال رهبری عزیز به جای ملاقات کمی برای تربیت خانواده و فرزندان عزیزتان وقت بیشتری بگذارید که اکثر شان در دستگاه قضا دارای پرونده علیه نظام اسلامی هستند.
رییس جمهور مهروز و عدالت گستر سابق که مظلومانه و محجوب در کنار بستر معظم له ایستاده اید کمی تامل کنید انگار نه دانگار که که در دوره ریاست خود نامه عزیز دل ما را که در مورد انتصاب معاون اول بود بی جواب و بی تفاوت رها کردید. فراموش نکنید شما در قضایای وزیر اطلاعات از فرمایشات ایشان تمرد کرده و 11 روز عنان اجرایی کشور را رها کرده و در کنج خانه نشسته اید.
رییس محترم مجلس یادتان باشد چندی قبل چه نامه نگاری های و کل کل های با رییس جمهور مهروز و عدالت گستر سابق داشتید و خاطر رهبری عزیز را مکدر کردید.
ریییس جمهور محترم،دیپلمات و کلیددار عزیز که در این یک سال اخیر مورد لطف و حمایت بی سابقه رهبری عزیز قرار گرفته اید لطفا قدر این حمایتها را بدانید و به جهت آرامش ، سلامتی و کم شدن دغدغه های رهبری عزیز لطفا خودتان و سایر دولتمندان عزیزتان به توصیه های معظم له مخصوصا تذکرات 15 گانه اخیر توجه خاص نموده و آنها را مورد پیگیری قرار دهید.
بماند....
اما در آخر این یادداشت عرض میکنم اگر حقیر توفیق ملاقات معظم له را پیدا می کردم به جهت اینکه طاقت دیدن ایشان را بر روی بستر ندارم مزاحم ایشان نمی شدم. اما بر روی درب ورودی اتاق ایشان نوشته ای را خطاب به مسولین نظام نصب می کردم و بر روی آن می نوشتم:
لطفا بجای ملاقات، خون بر دل ایشان نفرمایید . با تشکر
نوشته : مجتبی دهقانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: