به روز شده در: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۳۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مریم طاهری
دولت تدبیر و امید در حالی به روی کار آمد که عده ای فقط برای به دست آوردن آزادی که مدعی نداشتنش بودند به آن رای دادند عده ای برای گرانی عده ای هم رای دادند چون می خواستند...

سخن، گروه فرهنگ و هنر: دولت تدبیر و امید در حالی به روی کار آمد که عده ای فقط برای به دست آوردن آزادی که مدعی نداشتنش بودند به آن رای دادند عده ای برای گرانی عده ای هم رای دادند چون می خواستند اصلاح طلبان سرکار بیایند تا بلکه بلکه شود و اوضاع اقتصادی بهتر شود و رابطه با آمریکا برقرار گردد. من کاری ندارم که چه کسی به چه کسی رای داده است برای نگارنده مهم این است که ایران به پاست و مستقل و خود کفا در مسیر رشد و شکوفایی حرکت می کند برای این دولت هم آرزوی توفیق میکنم چرا که اگر آقای ظریف مذاکرات هسته ای را بی باج پیش برد بی شک برای من ایرانی افتخار می افریند یا اگر آقای جنتی وزیر محترم ارشاد اوضاع فرهنگ، حجاب و سینما و ماهواره را ایرانی_اسلامی کند برای من ایرانی موجبات غرور را می آفریند.

تدبیرو امیدی ها یک سال است که سر کار آمدند من کاری ندارم که کشور در چه حالی به دستشان داده شد با چه تعداد بشکه نفت یا چند فقره تخلفات مالی من فقط به فرهنگ این مردم کار دارم به سست شدن بنیان خانواده ی ایرانی قطعا ما در جبهه ای هستیم از نوع بین المللیش که دشمنان به هر طریق وارد می شوند همه همشهوت و هوس جوانان ایرانی را هدف گرفته اند یک روز فیلم درباره ی رابطهزن با مردی غیر از خودش و روز دیگر مرد با زنی غیر از خودش را میسازند، روز دیگر صیغه را که خدایش حلال کرده میایند بد جلوه میدهند که صیغه همان ... بماند اما به راستی صیغه همان است که زنان خیابانی می کنند؟؟ نامردها صیغه در دین ما رعایت حقوق زن است کاری ندارم عده ای از مردان بدون اجازه ی همسر، زن صیغه می کنند اما صیغه همان نیست که عرض کردم.

بگذریم ولی مستحضر باشید که دشمن فقط می خواهدبنیان خانواده و انقلابی را که برایش شهید داده ایم را از آن خودش کند و ما هم برای حفظش اول خدا بعد هم ولایت فقیه و باز هم ولایت فقیه و در آخر دولت آقای روحانی را داریم که تاثیرات مبرهنی بر فرهنگ و سیاست و اقتصاد می گذراد چرا که مجری قانون است. مجری محترم هوای مملکتی که به دستانت سپرده شده داشته باش وعده و وعید نده عمل کن، مردم نگران بچه هایشان هستند این وضع فرهنگی خوشایندی نیست برای کشور نمیگویم تقصیر شماست فقط اوضاع را بهتر نمیتوانی کنی بدتر هم نکن.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس 8560
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
0
0
مریم طاهری عزیز بسیار درست و به موقع بود این متن .
چرا که واقعا دولت امید جز نا امیدی کار دیگری از دستش بر نیامده و هر گونه کوتاهی را به گردن دولت قبلی می اندازد . جالب این است که وقتی دولت را تحویل گرفت خبری از این حرفها نبود و لی الان که پول به دهانشان مزه نموده مردم هیچ شدند و خودشان چه؟ و اینکه بله صیغه حلال بود نه برای بیشتر کردن فساد، همین صیغه عاملی شده که دیگر پسران اقدامی به تشکیل خانواده ندارند و ای کاش که فقط صیغه بود با آمدن گشت ارشاد دختران با پای خود به داخل منازل پسران می روند و این انگیزه ازدواج را از بین می برد،چون تا وقتی ارتباطی به صورت به تعهد و هزینه ختم نمی شود برای چه سری که درد نمی کند را دستمال ببندن.
ممنون از شما که بلاخره حرفی را زدید که باید قبل تر از اینها می زدید.
برچسب ها: فرهنگ ، روحانی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: